Aktualności

Cornette Underwear sp. z o.o. sp.j.

4 kwietnia 2022

 

Ubrania wyprodukowane  w  Cornette Underwear to nie tylko styl i klasa, ale też fantastyczne gatunkowo materiały. Cornette Underwear to ludzie o ogromnych sercach, którym nie jest obojętny los pokrzywdzonych dzieci i kobiet.

To był piękny dzień kiedy kurier przyniósł dwa ogromne kartony cudnych kolorowych ubranek dla dzieci, młodzieży i kobiet, ze świetnego wysokogatunkowo materiału.

Radość maluchów i trochę starszych była ogromna. A my pracownicy Fundacji byliśmy szczęśliwi, że choć przez chwilę Cornette Underwear dał tym dzieciakom tyle radości.

Bardzo dziękujemy firmie Cornette Underwear.

Jesteście WRAŻLIWCAMI, o WIELKICH SERCACH,

DZIEKUJEMY

Zespół Dobrych Zmian

11 lipca 2013

Fundacja 'Pomoc Kobietom i Dzieciom' wśród uczestników Parlamentanego Zespołu Dobrych Zmian.

...

więcej

Dzień Białej Wstążki "Stop przemocy wobec kobiet"

6 grudnia 2013

W dniu dzisiejszym przedstawicielki Fundacji, prezes zarządzu p. Krystyna Żytecka oraz Magdalena Iczałow, wzięły udział w sejmowej konferencji prasowej dt. kampani Dnia Białej Wstążki.

...

więcej

Konferencja Razem lepiej, łatwiej, bezpieczniej

26 października 2012

26 października 2012 roku w Centrum Promocji Kultury przy ulicy Podskarbińskiej 2 odbyła się Konferencja Razem lepiej, łatwiej, bezpieczniej, poświęcona działaniom interdyscyplinarnym podejmowanym wobec osób doświadczających i stosujących przemoc. Konferencja zorganizowana została przez Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Tomasza Kucharskiego oraz Rzecznika Praw Obywatelskich prof. Irenę Lipowicz.

...

więcej

Konferencja Razem przeciw przemocy seksualnej

6 listopada 2012

W dniu 12 maja 2011 roku odbyła się konferencja pt: "Razem przeciw przemocy seksualnej" zorganizowana przez Fundację wspólnie z Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania Elżbietą Radziszewską, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanną Gronkiewicz- Waltz oraz Burmistrzem Dzielnicy Praga Południe Tomaszem Kucharskim poświęcona Ofiarom Przemocy Seksualnej. Podczas konferencji zostały zaprezentowane pierwsze ogólnopolskie procedury postępowania Policji i placówki medycznej z Ofiarą Przemocy Seksualnej.

 

...

więcej

Świąteczne Życzenia

20 grudnia 2013

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim podopiecznym, darczyńcom oraz osobom zaangażowanym w pomoc osobom doznającym przemocy domowej.

 

...

więcej

1 2 3 4

copyright 2012
Fundacja Pomoc Kobietom i Dzieciom