Aktualności

Cornette Underwear sp. z o.o. sp.j.

4 kwietnia 2022

 

Ubrania wyprodukowane  w  Cornette Underwear to nie tylko styl i klasa, ale też fantastyczne gatunkowo materiały. Cornette Underwear to ludzie o ogromnych sercach, którym nie jest obojętny los pokrzywdzonych dzieci i kobiet.

To był piękny dzień kiedy kurier przyniósł dwa ogromne kartony cudnych kolorowych ubranek dla dzieci, młodzieży i kobiet, ze świetnego wysokogatunkowo materiału.

Radość maluchów i trochę starszych była ogromna. A my pracownicy Fundacji byliśmy szczęśliwi, że choć przez chwilę Cornette Underwear dał tym dzieciakom tyle radości.

Bardzo dziękujemy firmie Cornette Underwear.

Jesteście WRAŻLIWCAMI, o WIELKICH SERCACH,

DZIEKUJEMY

Pigułka Gwałtu Może Być Koszmarem Twoich Wymarzonych Wakacji

28 czerwca 2017

PIGUŁKA GWAŁTU: JAK NIE STAĆ SIĘ OFIARĄ

...

więcej

Przekaż 1,5 % Fundacji "Pomoc Kobietom i Dzieciom"

29 luty 2024

1,5 % PODATKU: KRS 0000025056, Fundacja "Pomoc Kobietom i Dzieciom"

...

więcej

Pan Dariusz Kordek Naszym Darczyńcą!

20 marca 2016

Pan Dariusz Kordek wygrał odcinek programu telewizyjnego PolsatuTwoja twarz brzmi znajomo, a pieniądze z wygranej przekazal Naszej Fundacji! DZIĘKUJEMY PANIE DARIUSZU!

...

więcej

Trzeba być głupią, by wyjść za policjanta

16 września 2017

Nr 38/2017 Newsweek Polska, "Trzeba być głupią, by wyjść za policjanta", TEKST Anna Szulc ILUSTRACJA Anna Reinert/Jacek Faleńczuk
...

więcej

08 marca 2024 r. Dzień Kobiet

8 marca 2024

W piątkowym meczu 24. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy Piast Gliwice zagra z Radomiakiem Radom w wyjątkowych, różowo-czarnych koszulkach, które mają zachęcić do zwracania uwagi na nietypowe, niecodzienne zjawiska lub zachowania, mogące świadczyć o tym, że nasi bliscy lub przyjaciele są ofiarami przemocy w rodzinie. Po zakończonym meczu zostaną wystawione na aukcje, z których dochód zostanie przekazany na Fundację "Pomoc Kobietom i Dzieciom".

...

więcej

1 2

copyright 2012
Fundacja Pomoc Kobietom i Dzieciom